کمیته تخصصی گرافیک سیما not verified

تعداد بازدید: 34157     تاريخ ايجاد: 407 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط کمیته تخصصی گرافیک سیما در 120 روز پیش

پایان مهلت ارسال اثر - نشانه شهرک تلویزیونی- سینمایی

هوالمصور 

سلام به هنرمندان گرامی که به دعوت کمیته گرافیک سیما پاسخ مثبت داده، با ارسال اثر در فراخوان طراحی نشانه شهرک تلویزیونی و سینمایی ایران شرکت نمودند.
بی شک در این فراخوان همه پیروز هستیم چون برای رسیدن به نتیجه ای شایسته که در خور یک اثر ملی باشد حضوری فعال داشته ایم انگیزه حضور شما عزیزان  بسیار ارزشمند است و آن کشف نشانه ای مناسب برای عرضه در سطح بین المللی می باشد. همه ما خوب می دانیم که افتخار خوب دیده شدن ایران اسلامی در مجامع هنری بین المللی از خواسته های قلبی تک تک ما است .
تلاش ما در کمیته گرافیک سیمای جمهوری اسلامی  ایران این است که حاصل فراخوان باعث خوشنودی همه هنرمندان این مرز و بوم باشد . 
  ساعت 24 شب گذشته  مهلت ارسال اثر به پایان رسید و در مجموع 1261 اثر از 559 هنرمند دریافت شد.  در اینجا بر خود لازم می دانم در درجه اول از تمامی عزیزانی که  اقدام به شرکت در این فراخوان نمودند تشکر نمایم و برای همه  آنها آرزوی موفقیت نمایم و تشکر ویژه دارم از استاد مصطفی اسدالهی که از ابتدای شروع این فراخوان در تمام مراحل راهنمای دبیرخانه برای رسیدن به نتیجه شایسته بوده و هستند. همچنین تشکر می کنم از مدیریت سایت آرت آنلاین که با فراهم آوردن سیستم فراخوانهای آنلاین هم کار دبیرخانه فراخوان را سهل نمودند و هم امکان حضور آنلاین همه هنرمندان را از  سرتاسر کشور در این فراخوان فراهم نمودند .
 از امروز کمیته تخصصی گرافیک سیما با نظارت دبیر فراخوان مراحل داوری را آغاز می نماید. این دبیرخانه امیدوار است طبق برنامه زمان بندی شده نتایج را به اطلاع عزیزان شرکت کننده و عموم علاقه مندان برساند.

موفق و سربلند باشید 
جلال عطارزاده دبیرفراخوان

تعداد بازدید : 0