آرت آنلاین verified

تعداد بازدید: 318908     تاريخ ايجاد: 1806 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط آرت آنلاین در 1122 روز پیش

مراحل ثبت فراخوان یک مسابقه یا جشنواره در سایت آرت آنلاین

برای ثبت فراخوان یک مسابقه یا جشنواره در آرت آنلاین با فرض اینکه شما دبیر جشنواره هستید و این فراخوان را برای یک برند می خواهید انجام دهید، به ترتیب زیر اقدام نمایید:

1 - مانند این، یک صفحه اختصاصی برای خود یا برند مورد نظر  ایجاد کنید یا چنانچه هم اکنون عضو سایت هستید با ویرایش نوع عضویت علاوه  بر هنرمند، کاربرعادی یا داور شما می توانید به عنوان کارفرما هم حضور داشته باشید. یعنی ترکیبی از انواع عضویت ها.2- یک طرح یا پروپوزال برای برند ، موسسه یا سازمان مورد نظر خود تهیه نمایید. این پروپوزال در جهت اهداف فرهنگی ، اجتماعی، تجاری و یا اقتصادی برند مورد نظر شما می تواند باشد. 

برند مورد نظر شما تمام هزینه ها و جوایز این مسابقه را بر عهده خواهد داشت. نحوه ی ارتباط و انتقال مزیتهای مسابقات آنلاین و نگارش پروپوزال ، بسیار موثر خواهد بود.

نمونه پروپوزال مسابقه عکاسی

1-      برای برند خود هم یک صفحه اختصاصی ایجاد کنید

2-      متن فراخوان را طبق نمونه فراخوانهای موجود در سایت آرت آنلاین آماده و به تایید برند و حامی طرح خود برسانید

3-       ابتدا ثبت نام نمایید ، وارد سایت شوید ( لاگین نمایید ) و در این صفحه ، فراخوان خود را نصب نمایید. مدیریت سایت ، پس از بررسی، اقدام به تایید یا رد  انجام فراخوان خواهد کرد.

توضیح : تمام مراحل ثبت یک فراخوان در این صفحه و در دکمه های علامت سوال تشریح  شده است

برای اطلاع بیشتر این صفحه را ببنید


تعداد بازدید : 1285

گالری

  • هیچ تصویری موجود نمی باشد

درباره

شرکت کتابسیاه از سال 1384 شمسی و 2005 میلادی با راه اندازی سایت بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ارایه خدمات خود را شروع کرد. ( بانک اطلاعات هنرمندان تجسمی ثبت شده در سازمان ثبت شرکتها به شماره 250637 به تاریخ 21/4/1384 و بامجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی – استان تهران به شماره 2081 ) امروز پس از گذشت سال ها از تاسیس این بانک اطلاعات ، به نظر لازم آمد تا جامع و جهانی اندیشه شود. Artonlines.com حاصل این جهانی اندیشیدن است ایجاد ارتباط در پوسته مسابقه های تخصصی هنری، مسابقه های مردمی ، مسابقه های کودک و نوجوان. سیستمی که طراحی شده است تا نوع جدیدی از ارتباط ایجاد شود. آرت آنلاین این امکان را برای همه فراهم کرده است تا با رعایت استانداردها و قوانین ، اقدام به برگزاری مسابقه نمایند. تا از این مسیر، ارتباطی جدید فراهم شود. پروانه در این محیط نماد یک هنرمند ، عضو سایت و جامعه است. هر پروانه، زیبایی و چهره ی مخصوص به خود را دارد، اما قلب تمام پروانه ها یکی است . هدف آنها یکی است اما ممکن است مسیرهای مختلفی داشته باشند . پروانه های این سایت تاثیر خود را بر جهان خواهند گذاشت . هنرمندان و اعضای سایت ، پروانه های صلح ومحبت را به رسالت خواهند فرستاد. انسانها ، عشق را پیش روی انسان ، تصویر خواهند کرد. پروانه ها صلح را، عدالت را و بخشش را به تصویر خواهند کشید . پروانه ها مقصدی دارند و به سوی هدف بدون ترس پرواز می کنند . صلح ، دوستی و محبت ، میان انسان و انسان ، میان انسان و طبیعت ، میان شمال و جنوب ، میان شرق و غرب، هدف نهایی این است. آرزوی پروانه ی آرت آنلاین ، این است که سفیر صلح و عدالت باشد. برای صلح و عدالت