کتابسیاه 1397 verified

تعداد بازدید: 12945     تاريخ ايجاد: 498 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط کتابسیاه 1397 در 472 روز پیش

مراسم رو نمایی از کتاب سیاه «نقاشی معاصر ایران » در خانه هنرمندانبه گزارش خبرگزاری شبستان، محمود همتی ترابی، مدیر مسئول کتاب سیاه با اعلام این خبر گفت: مراسم رو نمایی از کتاب «نقاشی معاصر ایران » با سخنرانی استاد محمد ابراهیم جعفری در قالب (حرفهایی برای گفتن) ،سخنرانی دکتر گودرزی دیباج دبیر جشنواره هنر ایران 1404 و تکنوازی استاد کیوان ساکت برگزار می شود.

 

در این مراسم ایران درودی میهمان ویژه و البرتو کوچویی کارشناس و مجری خواهد بود.

 

گفتنی است، آثار برخی هنرمندان حاضر درکتاب نقاشی معاصر ایران از شنبه 90/11/29 تا پایان مراسم به مدت دو روز در محل خانه هنرمندان به عنوان نمایشگاه گروهی دایر است.

لینک خبر: خبرگزاری شبستان


تعداد بازدید : 0

فراخوان ها

  • هیج آیتمی موجود نمی باشد

درباره

کانون آگهی و تبلیغاتی کتابسیاه در سال 1383 از اداره کل ارشاد استان تهران مجوز فعالیت گرفت و در سال 1384 در اداره ثبت شرکتها ثبت شد. هدف شرکت هنری کتابسیاه ارایه خدمات هنری، فروش اثار هنری، ارایه خدمات به هنرمندان، ایجاد پل ارتباطی آنلاین مردم با هنرمندان ، ایجاد بانک اطلاعات و چاپ آثار هنرمندان تجسمی ایران به صورت کتاب است. این هدف در قالب سایت http://blackbook.ir ظاهر شد و با چاپ اولین کتاب آثار هنرمندان تجسمی در سال ۱۳۸۵ و عرضه به بازار کتاب ادامه یافت. شرکت کتابسیاه در ادامه اقدام به برگزاری جشنواره ها و مسابقات هنری متعددی نمود و این مسابقات را در سایتی تخصصی به آدرس اینترنتی http://www.artonlines.com ساماندهی کرد و به موفقیتی بی نظیر و بی مانند در ایران دست یافت. فروش آنلاین آثار هنرمندان تجسمی از دیگر برنامه های در دست اقدام شرکت کتابسیاه است. کتابسیاه 1396 عنوان فراخوانی جدید است . فراخوان کتابسیاه 1396 با کسب تجارب سالهای گذشته قرار است به صورت حرفه ای و سالانه انجام شود. فراخوان کتابسیاه 1396 ، عنوانی برای فراخوانهای سالانه شرکت کتابسیاه است . در این روش آثار در گروه های مختلف تخصصی به صورت آنلاین دریافت ، داوری و انتخاب خواهند شد. آثار منتخب در نمایشگاهی با همین عنوان به نمایش گذاشته خواهند شد. آثار راه یافته به کتاب، مطابق سنوات گذشته پس از اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز هنرمند چاپ خواهند شد.