کتابسیاه 1397 verified

تعداد بازدید: 12934     تاريخ ايجاد: 498 روز پیش

اخبار

نوشته شده توسط کتابسیاه 1397 در 256 روز پیش

هر هنرمند یک کتاب

هر هنرمند یک کتاب

هر آموزشگاه، دبستان، مهد، هنرستان، یک کتاب

در این طرح هر هنرمند تجسمی  یک کتاب اختصاصی از آثار خود خواهد داشت. این کتاب می تواند فارسی و انگلیسی باشد و قابل فروش در کتابفروشی است. هنرمند می تواند سالانه یک کتاب از جدیدترین آثار خود نیز تهیه و به بازار هنر عرضه نماید.

 این طرح یکی از چهار بخش فراخوان 2018 کتابسیاه است. در طرح هر هنرمند یا آموزشگاه یک کتاب، یک کتاب اختصاصی از آثار هنرمند یا همراه با آثار هنرجویان آموزشگاه، در ابعاد 20 در 28 سانتی متر جلد شومیز و صفحات گلاسه 135 گرمی چهاررنگ، طراحی، لی آت، اجرا، پس از تایید هنرمند، اقدام به دریافت شابک، فیپا و مجوز چاپ کتاب از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد می شود و در کتابفروشی آنلاین شرکت کتابسیاه  عرضه و به فروش می رسد. پانزده درصد از قیمت پشت جلد به عنوان حق تالیف به هنرمند پرداخت می شود. تهیه محتوای کتاب شامل: متن، تصویر و ترجمه برعهده هنرمند است. 

اطلاعات بیشتر

 


تعداد بازدید : 0

فراخوان ها

  • هیج آیتمی موجود نمی باشد

درباره

کانون آگهی و تبلیغاتی کتابسیاه در سال 1383 از اداره کل ارشاد استان تهران مجوز فعالیت گرفت و در سال 1384 در اداره ثبت شرکتها ثبت شد. هدف شرکت هنری کتابسیاه ارایه خدمات هنری، فروش اثار هنری، ارایه خدمات به هنرمندان، ایجاد پل ارتباطی آنلاین مردم با هنرمندان ، ایجاد بانک اطلاعات و چاپ آثار هنرمندان تجسمی ایران به صورت کتاب است. این هدف در قالب سایت http://blackbook.ir ظاهر شد و با چاپ اولین کتاب آثار هنرمندان تجسمی در سال ۱۳۸۵ و عرضه به بازار کتاب ادامه یافت. شرکت کتابسیاه در ادامه اقدام به برگزاری جشنواره ها و مسابقات هنری متعددی نمود و این مسابقات را در سایتی تخصصی به آدرس اینترنتی http://www.artonlines.com ساماندهی کرد و به موفقیتی بی نظیر و بی مانند در ایران دست یافت. فروش آنلاین آثار هنرمندان تجسمی از دیگر برنامه های در دست اقدام شرکت کتابسیاه است. کتابسیاه 1396 عنوان فراخوانی جدید است . فراخوان کتابسیاه 1396 با کسب تجارب سالهای گذشته قرار است به صورت حرفه ای و سالانه انجام شود. فراخوان کتابسیاه 1396 ، عنوانی برای فراخوانهای سالانه شرکت کتابسیاه است . در این روش آثار در گروه های مختلف تخصصی به صورت آنلاین دریافت ، داوری و انتخاب خواهند شد. آثار منتخب در نمایشگاهی با همین عنوان به نمایش گذاشته خواهند شد. آثار راه یافته به کتاب، مطابق سنوات گذشته پس از اخذ مجوز چاپ کتاب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجوز هنرمند چاپ خواهند شد.